IMPERIUM TAPET

Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="5494"][spacer]

Minimalizm czy bogate zdobienia, czyli jakie tapety na pulpit i telefon warto wybrać?

By Posted on 0 2 m read 58 views

Chyba nie będziemy zbyt odkrywczy, kiedy powiemy, że ludzie mają bardzo różne preferencje w kwestii kolorów i printów. Jedni cenią barokowe wręcz zdobienia, drudzy zdecydowanie podążają w stronę minimalizmu. Widać to bardzo wyraźnie chociażby po tym, jakie tapety na pulpit oraz na telefon Polacy chętnie pobierają za darmo ze strony Imperium Tapet. Okazuje się bowiem, że ich gusta są bardzo różne, a wybierane modele zachwycają rozmaitością wzorów.

Pochwała prostoty

Ci, którzy decydują się na egzemplarze minimalistyczne, z pewnością robią to głównie ze względów czysto estetycznych. Być może jednak zdaja sobie sprawę z tego, że to, co pełne prostoty i minimalizmu, dobrze wpływa na nasze oczy, które nierzadko zmęczone są wielogodzinnym wpatrywaniem się w ekran. Modele przedstawiające chociażby letnie pole pełne dojrzałego zboża https://www.imperiumtapet.com/tapeta/68649/zielony-79jpg sprawdzą się na pulpitach czy wyświetlaczach znakomicie.

Można dodatkowo zastosować zieloną barwę, aby w jeszcze większym stopniu pozwolić swoim oczom odpoczywać. Liść ukazany w dużym powiększeniu https://www.imperiumtapet.com/tapeta/68641/zielony-71jpg? Tak, oczywiście!

Fani szarości mogą natomiast postawić na to, by szary model pojawił się na pulpicie ich komputera stacjonarnego czy laptopa albo na wyświetlaczu komórki https://www.imperiumtapet.com/tapeta/59591/skaly-kamienie-86jpg. To też bardzo dobry trop!

A może moc koloru?

Są jednak i takie osoby, które uwielbiają otaczać się intensywnymi barwami, które z minimalizmem niczego wspólnego mieć nie mogą. Dla nich także znajdzie się całe mnóstwo ciekawych propozycji, dzięki którym będą oni w stanie odmienić swój pulpit albo wyświetlacz w niebanalny sposób.

Być może to moc kwiatów będzie obrazkiem, który zostanie wybrany https://www.imperiumtapet.com/tapeta/246097/2019060312012100? A może będzie to pełna intensywnych barw papuga, która stanie się ciekawym urozmaiceniem sprzętu https://www.imperiumtapet.com/tapeta/208411/papuga? Moc koloru to także niezwykła potęga!

Photo by Hoach Le Dinh on Unsplash

ImperiumTapet.com
signature

What do you think?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No Comments Yet.