IMPERIUM TAPET

Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="5494"][spacer]

Mieszkanie na piętrze czy na parterze — które będzie lepsze?

By Posted on 0 3 m read 7 views

Usytuowanie mieszkania w przestrzeni budynku to jedna z istotniejszych kwestii, na jakie warto zwrócić uwagę podczas przeglądania ofert. Aspekt ten powinien mieć znaczenie niezależnie od tego, czy poszukuje się mieszkania w apartamentowcu, czy też w domu wielorodzinnym. O tym, dlaczego usytuowanie lokalu jest ważne i jak dobrać je do swoich potrzeb, opowiemy w tym artykule. …

Pustaki ceramiczne – rodzaje i zastosowanie

By Posted on 0 2 m read 11 views

Pustak ceramiczny to materiał budowlany powstały z wypalanej gliny z domieszką mączki drzewnej i trocin. Ma szereg zalet, z których najważniejsze to dobra izolacyjność termiczna, akustyczna i duża wytrzymałość na ściskanie. Dowiedzmy się, jakie może mieć zastosowanie oraz jakie rodzaje pustaków ceramicznych wyróżniamy.

Zastosowanie pustaków ceramicznych

Główne zastosowanie pustaków ceramicznych to tworzenie ścian …

Minimalizm czy bogate zdobienia, czyli jakie tapety na pulpit i telefon warto wybrać?

By Posted on 0 2 m read 24 views

Chyba nie będziemy zbyt odkrywczy, kiedy powiemy, że ludzie mają bardzo różne preferencje w kwestii kolorów i printów. Jedni cenią barokowe wręcz zdobienia, drudzy zdecydowanie podążają w stronę minimalizmu. Widać to bardzo wyraźnie chociażby po tym, jakie tapety na pulpit oraz na telefon Polacy chętnie pobierają za darmo ze strony Imperium Tapet. Okazuje się bowiem, …

Co to jest grota solna? Dlaczego warto z niej korzystać?

By Posted on 0 2 m read 20 views

Grota solna to specjalne pomieszczenie, w którym powietrze jest nasycone drobinami soli, mikroelementami i minerałami. W grocie solnej stosuje się zwykle sol kopalną, himalajską lub morską. Pomieszczenie wyłożone jest ściankami z bloków solnych, co dodatkowo wzmaga efekt korzystania z grot solnych.

Kiedy korzystać z groty solnej?

Korzystanie z grot solnych ma …

Czym kierować się przy wyborze noktowizora?

By Posted on 0 2 m read 24 views

Rozwój technologii niewątpliwie wpłynął na jakość działań wykonywanych przez wojsko oraz służby mundurowe, jednak technologia wykorzystywana jest również przez myśliwych, którzy znajdują się na polowaniu. Możliwość widzenia w nocy to naprawdę przydatna umiejętność, a za sprawą noktowizora jest ona możliwa. Warto zastanowić się jednak, na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy noktowizor.

Malowanie po numerach, czyli sposób na stres i dobrą zabawę w dowolnym czasie

By Posted on 0 4 m read 7 views

Malowanie po numerach to coraz częściej spotykany sposób na malowanie różnej wielkości obrazów, ilustracji oraz scenerii. W sklepie internetowym kupimy obrazki różnej wielkości i o różnej tematyce w bardzo przystępnych cenach. Dzięki odpowiedniej instrukcji jesteśmy w stanie namalować taki obrazek, by do złudzenia przypominał oryginał. Co jeszcze warto wiedzieć o malowaniu po numerach?

Fototapety 3D, czyli prosty sposób na fantastyczne wnętrze!

By Posted on 0 2 m read 81 views

Fototapety 3D, czyli prosty sposób na fantastyczne wnętrze!

Czy fototapety są w modzie? I to jeszcze jak! W gruncie rzeczy przechodzą teraz renesans i szturmem wkraczają do salonów, sypialni, a nawet biur. Warto więc przejrzeć kilka pomysłów na wykorzystanie fototapety 3D w swoich wnętrzach.

Nowoczesne fototapety do salonu

Jakiś czas temu …

Czym się charakteryzują korzystne pożyczki dla emerytów?

By Posted on 0 2 m read 360 views

Czym się charakteryzują korzystne pożyczki dla emerytów?

W obecnych czasach realizacja wszystkich planów oraz marzeń jest praktycznie niemożliwa bez dodatkowego wsparcia finansowego. Widzimy to poprzez szerokie zainteresowanie pożyczkami gotówkowymi, w stronę których kierują się już nie tylko młodzi ludzie, ale również dojrzałe osoby będące na emeryturze. Naturalnie więc pojawia się pytanie, na co zwrócić …

Wybór laptopa a nasze potrzeby – jakie parametry są najważniejsze?

By Posted on 0 2 m read 8.3K views

Każdy użytkownik laptopa jest zupełnie inny – jeden korzysta na co dzień z urządzenia w celach służbowy, inny natomiast używa laptopa jedynie do rozrywki, jaką są gry komputerowe. Z kolei następny użytkownik szuka laptopa rodzinnego, z którego w miarę potrzeby korzystać będzie cała rodzina. Bez względu na nasze zastosowanie laptopa, każdorazowo powinniśmy porównać nasze potrzeby …

Najlepsze laptopy uniwersalne

By Posted on 0 3 m read 13.8K views
W sklepach z elektroniką można już znaleźć osobne działy z laptopami dla graczy czy biznesmenów. Większość osób nie ma jednak takich wymagań. Potrzebny jest im uniwersalny laptop: do pracy i gier.

Czy uniwersalny laptop istnieje?

To nie do końca prawda, że gracz potrzebuje całkowicie innej maszyny niż właściciel firmy. Taki podział …

Most popular posts